Taklampor 3 st trä 1960 tal

262643

TAKLAMPOR, 3 st, 1960-tal, trä, diameter ca 50 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 11

Taklampor 3 st trä 1960 tal

Budhistorik (2 bud)

1421011
1419602

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.