Ljusstakar pläter

262637

LJUSSTAKAR, 2 par, pläter, 1900-talets första hälft, B Henneberg Warszawe, höjd ca 18 cm

Smärre bucklor, en manschett ngt nedtryckt

Belysning, Ljusstakar

Monter 23

Ljusstakar pläter

Budhistorik (3 bud)

1420257
600
1413504
550
1413504

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.