John Syer oljemålning

262616

SYER, John den äldre (England 1815-1885), alternativt John Syer den yngre (England 1846-1913): Berglandskap med figurer, signerad och daterad John Syer, June 1877, olja på duk, 51x77 cm

Konst, Måleri

Rum 4

John Syer oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1424355
1423121

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.