Orientmatta

262599

ORIENTMATTA, Ardebil, old, signerad, daterad, ca 380x288 cm

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (21 bud)
1434190
12 500
1434189
12 000
1434187
11 500
1434175
11 000
1434079
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.