Stilleben

262597

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Stilleben, spännram med påskrift: "...kommer ut konstnären Eugene Janssons kvarlåtenskap..." olja på duk, 32x35 cm

Uppfodrad, krackeleringar

Konst, Måleri

Fack 8

Stilleben

Budhistorik (21 bud)
1424146
1 600
1424145
1424144
1 400
1424136
1 300
1424029

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.