Taklampa orange plåt

262595

TAKLAMPA, lackerad plåt i orange, 1900-talets senare hälft, höjd ca 38, diameter 46 cm

Smärre skador

Belysning, Taklampor

Rum 3

Taklampa orange plåt
Budhistorik (1 bud)

1420245
2014-09-05 10:30:35

2014-09-05 kl 11:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.