Slas litografi

262592

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Röda stugor, signerad och daterad Stig Claesson -74, 75/200, färglitografi, ca 46x56 cm

Något vågigt

Fack 15

Slas litografi
Budhistorik (8 bud)
1424243
600
1424110
550
1424242
550
1424110
500
1424240
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.