Gustav Bolin litografi

262590

BOLIN, Gustav (1920-1999): Komposition, signerad Bolin, 75/125, färglitografi, bladmått ca 54x73 cm

Fack 6

Gustav Bolin litografi
Budhistorik (6 bud)
1423614
650
1424460
600
1423614
550
1414846
500
1414846

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.