Mansporträtt

262588

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Porträtt av ung man, olja på pannå, 51x37 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Mansporträtt
Budhistorik (24 bud)
1424529
3 200
1424525
1424518
2 800
1424517
2 600
1424509
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.