Handkolorerade gravyrer från 1800-talet

262587

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Frankrike, 1800-tal): (3) Figurscener, handkolorerade kopparstick, ca 15x22 till 22x28 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Ställvis fläckar

Fack 4

Budhistorik (1 bud)

1424531
2014-09-07 19:44:43

2014-09-07 kl 21:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.