Gustav Bolin litografi

262586

BOLIN, Gustav (1920-1999): Komposition, signerad Bolin, 90/100, färglitografi, bladmått ca 53x73 cm

Blad löst i ram

Fack 6

Gustav Bolin litografi
Budhistorik (3 bud)

1412734
1421169
1412734

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.