Gustav Bolin litografi

262585

BOLIN, Gustav (1920-1999): Komposition, signerad Bolin, 11/100, färglitografi, bladmått 54x71 cm

Fack 15

Gustav Bolin litografi
Budhistorik

2014-09-07 kl 19:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.