Einar Nerman litografi

262584

NERMAN, Einar (1888-1983): "Greta", signerad Nerman, 13/250, litografi, ca 20x13 cm

Ej examinerad ur ram. Smärre fläckar.

Fack 8

Einar Nerman litografi
Budhistorik (13 bud)
1423910
2 400
1423789
1419144
1419144
1 600
1421514

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.