Jurgen von Konow oljemålning

262582

KONOW, Jurgen von (1914-59): Grisar på stallbacken, signerad och daterad Jurgen v. Konow-31, olja på duk, 30x33 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Jurgen von Konow oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1414350
1416992
1 400
1414350
1 300
1416991
1414350

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.