Matta röllakan

262579

MATTA, 1900-talets mitt, röllakan, nöthår, geometriskt mönster, ca 205x127 cm

Slitage

Mattor/Textilier

Rum 3

Matta röllakan
Budhistorik (1 bud)

1429182
2014-09-11 11:32:32

2014-09-11 kl 18:16
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.