Albert Johansson

262578

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, 3/90, etsning, 93x69 cm

Fack 9

Albert Johansson
Budhistorik (8 bud)
1421950
1414858
750
1414858
550
1412739
500
1413126
450

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.