Amelin litografi

262572

AMELIN, Albin (1902-1975): Hamnbild, signerad Amelin, numrerad 207/310, färglitografi, 56x67 cm

Gulnader

Fack 18

Amelin litografi
Budhistorik (6 bud)
1424609
500
1423897
450
1418219
1423896
1418219

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.