Nils Kölare serigrafier

262569

KÖLARE, Nils (1930-2007): (3) Kompositioner, signerade och numrerade, färgserigrafier, bladstorlek 47x68 cm

Fack 15

Nils Kölare serigrafier

Budhistorik (27 bud)
1423753
2 800
1423757
2 600
1423753
2 400
1423662
1423662
1 600

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.