Arne Olsson litografi

262568

OLSSON, Arne (1918-2003): Komposition, monogramsignerad AO, numrerad 23/75, litografi, 61x75 cm

Fack 9

Arne Olsson litografi

Budhistorik (1 bud)

1424089
2014-09-07 14:11:10

2014-09-07 kl 15:35
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.