Anders Trulson oljemålning

262567

TRULSON, Anders (1874-1911): Motiv från Brügge, signerad Anders Trulson, olja på pannå, 44x36 cm

bristning i pannån

Konst, Måleri

Rum 2

Anders Trulson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1423134
1423038
600
1421095
550
1419237
500
1417685
450

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.