Lars Wellton teckningar

262566

WELLTON, Lars (1918-1992): (2) Kvinna samt Kustremsa, signerade Wellton, teckningar, rammått ca 103x62 cm, samramade
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Fläckar, gulnader

Konst, Måleri

Fack 9

Lars Wellton teckningar
Budhistorik (1 bud)

1424443
2014-09-07 19:01:08

2014-09-07 kl 19:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.