Magnus Creutz oljemålning

262564

CREUTZ, Magnus (1909-1989): Strandbild med båtar, signerad Creutz, olja på pannå, 35x27 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Magnus Creutz oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1423137
2014-09-06 20:34:56

2014-09-07 kl 16:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.