skulptur

262554

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(1900-tal): Kvinna med barn, brons, sockel av sten, höjd inklusive sockel ca 19 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Skulptur

Monter 20

skulptur

Budhistorik (7 bud)
1419188
550
1408821
500
1419187
500
1408821
450
1417109

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.