Sven Robert Lundqvist etsningar bl a

262538

LUNDQVIST, Sven Robert (född 1940): mestadels signerade Svenrobert, träsnitt, etsningar, litografi mm, varierande mått, oramade i mapp
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Gulnade, skador, ej fullt genomgånget

Rum 1

Budhistorik (12 bud)
1424224
1424222
1424222
950
1424195
900
1424195
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.