Nils G Stenqvist akvarell

262530

STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): Komposition mot röd bakgrund, signerad och daterad Nils.G.Stenqvist 83, akvarell, ca 67x44,5 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Nils G Stenqvist akvarell

Budhistorik (8 bud)
1423604
750
1424125
700
1423604
500
1424001
500
1423604
450

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.