Lars Tärning

262528

TÄRNING, Lars (född 1945): Citroner, signerad och daterad Lars Tärning -13, olja på pannå, total diameter ca 40 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Lars Tärning

Budhistorik (4 bud)

1423901
1423900
900
1423812
650
1414474
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.