Elis Ryberg Stockholm

262527

RYBERG, Elis (född 1919): "Fåfängan", Stockholm, signerad Elis Ryberg, 143/300, färglitografi, 43x51 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 16

Elis Ryberg Stockholm
Budhistorik (25 bud)
1422252
2 400
1424284
1422252
1 900
1424278
1 800
1422252

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.