Max Papart litografi

262526

PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, litografi, 51x49 cm

Passepartout med fuktfläckar, ej examinerad ur ram

Fack 15

Max Papart litografi

Budhistorik (6 bud)
1424486
550
1420720
500
1419903
450
1414475
1419901

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.