X:et litografier

262521

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): (2) "Rosor i muren" samt "Vårvinternatt Tattby" (1959), signerad X:et, provtryck samt 39/200, färglitografier, 28x37 resp 36x35 cm

Gulnader

Fack 3

X:et litografier

Budhistorik (9 bud)
1424705
850
1424701
1415788
750
1415679
700
1415679
500

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.