Mapp av Birger Lundqvist

262520

LUNDQVIST, Birger (1910-1952 ): Mapp innehållande ca 60 teckningar, skisser samt etsningar, flertalet signerade, varierande mått; oramade, varav 1 inramad
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Ej fullt genomgånget

Konst, Måleri

Kundcenter

Mapp av Birger Lundqvist

Budhistorik (11 bud)
1421007
1421006
3 800
1421005
3 600
1421004
3 400
1421003
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.