Curt Clemens oljemålning

262517

CLEMENS, Curt (1911-1947): "Cirkus" signerad och daterad Curt Clemens 1942, olja på duk, 41x80 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Curt Clemens oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1409359
1 700
1419282
1 600
1409359
1419281
1 400
1409359
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.