Tyra Lundgren oljemålning

262513

LUNDGREN, Tyra (1897-1979): Mansporträtt, monogramsignerad och daterad TL Paris 26, olja på duk, 73x60 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 5

Tyra Lundgren oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1420718
4 600
1420717
4 400
1420707
4 200
1420707
1420716
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.