Curt Clemens pastell

262503

CLEMENS, Curt (1911-1947): Korvätaren, signerad Curt Clemens otydligt daterad, pastell, 46x51 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Curt Clemens pastell

Budhistorik (14 bud)
1421136
1 300
1419610
1421076
1419610
1409923

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.