Nabot Törnros

262502

TÖRNROS, Nabot Johan Natanael (1878-1914): Gårdsmotiv med tallar, signerad och daterad 1900, olja på duk, 104x79 cm

Konst, Måleri

Rum 10

Nabot Törnros

Budhistorik (10 bud)
1418802
850
1418463
1418801
750
1418463
700
1409461
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.