Axel Erdmann oljemålning

262498

ERDMANN, Axel (1873-1954): Folkvimmel på Norrbro - Stockholm, signerad och daterad Ax. Erdmann 1906, olja på duk, 50x70 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 5

Axel Erdmann oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1420159
1419889
2 800
1419886
1419498
1 600
1418507

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.