Broscher

262496

BROSCH, 18 k guld, porslinsplatta med dekor av flicka, BROSCH, förgylld, miniatyrmålning på ben, uppfodrad på papp, dekor med krans av orientpärlor

Brosch i guld med tennlagning på en dekordel, samt hängande dekordel saknas, miniatyrmålningens baksida saknas

Guld/Smycken

Kundcenter

Broscher

Budhistorik (7 bud)
1425679
1 700
1424972
1 600
1424370
1422201
1 400
1420652
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.