Ytterfoder

262492

YTTERFODER, 2 st, stengods, signerade Sven Lundqvist, höjd 23 resp. 17 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Keramik/Porslin

Monter 21

Ytterfoder

Budhistorik (8 bud)
1418061
650
1418520
600
1418061
550
1418519
500
1418061
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.