Nils Söderberg oljemålning

262491

SÖDERBERG, Nils (1903-1970): Ynglingar, signerad Nils Söderberg, olja på duk, 100x85 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Nils Söderberg oljemålning

Budhistorik (36 bud)
1420506
6 600
1420512
6 600
1420506
6 400
1420502
6 200
1420497
6 000

Slutpris SEK:
6 600
630 EUR, 708 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.