Gunnar Hallström oljemålning

262490

HALLSTRÖM, Gunnar (1875-1943): Skogsglänta, monogramsignerad och daterad 1902, olja på duk, 58x45 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Gunnar Hallström oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1419923
1409356
1409356
750
1419139
700
1409356
550

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.