Stolar 1800-tal

262487

STOLAR, 4 st, (3+1), s.k. bellmanstolar, sengustavianska, 1800-talets första hälft, träskurna och bemålade, varav en brännmärkt MM

Renoverade senare bemålade

Rum 4

Stolar 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

1419555
1419554
1 800
1417557
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.