Curt Clemens oljemålning

262485

CLEMENS, Curt (1911-1947): Modell mot röd fond, signerad och daterad Curt Clemens 1939, olja på pannå, 48x41 cm

Medföljande räkning daterad 1968, finns att avhämta vid Utlämningen

Konst, Måleri

Rum 4

Curt Clemens oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1420521
3 800
1420473
3 600
1419805
3 400
1420471
3 400
1419805

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.