Damarmbandsur Zenith

262483

DAMARMBANDNSUR, 18 k rodinerat vitguld, Zenith, integrerad länk, 1970-tal, längd ca 18 cm, total vikt ca 30 g

Ej funktionstestad, länk med smärre brott, glas med repor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Damarmbandsur Zenith

Budhistorik (2 bud)

1416678
4 400
1413285
4 200

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.