Väggrelief i gips

262476

VÄGGRELIEF, gips, motiv föreställande Diana, höjd ca 33 cm, samt ytterliggare 6+1+1 gipsmedaljong med varierande motiv
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Nagg

Diverse

Monter 19

Väggrelief i gips
Budhistorik (1 bud)

1418470
2014-09-03 21:54:19

2014-09-04 kl 13:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.