Frans Wilhelm Odelmark akvarell

262457

ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Klosterinteriör, signerad FW Odelmark, akvarell, 39x25 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (2 bud)

1419605
1411965

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.