Glasbord troligen Italien

262453

BORD, 1900-talets senare del, troligen Artedi, 3 snurrbara glasskivor på delvis kromat stål och gjutjärnsunderrede, maxhöjd 45, skivornas diameter 60, 60 samt 70 cm

Fläckar av tejprester och ytslitage

Rum 17

Glasbord troligen Italien

Budhistorik (3 bud)

1418925
600
1409057
1407027

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.