Oljemålning fransk skola

262452

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): "Plage Normandie", fransk skola, olja på pannå, ca 21,5x27 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Fläckar, smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Monter 22

Oljemålning fransk skola
Budhistorik (16 bud)
1420090
2 600
1420078
2 400
1420089
2 400
1420078
1419768

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.