Thure Wallner oljemålning

262450

WALLNER, Thure (1888-1965): Rovfåglar, signerad och daterad T. Wallner 1914, olja på duk, ca 83x118 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Thure Wallner oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1418779
10 500
1415656
8 000
1411258
6 200
1409165
1407817

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.