Armring 1800-tal

262447

ARMRING, oädel gulmetall, dekor med orientpärlor samt avslut av en lapis lazulikula
samt en imitation, 1800 talets senare del

Bucklor

Guld/Smycken

Kundcenter

Armring 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
1424176
950
1424173
900
1424167
850
1421706
1424164

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.