Oidentifierad konstnär Holland 1600-tal

262445

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holländsk skola 16/1700-tal): Lutspelande man, olja på pannå, 12,5x16 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Måleri

Monter 23

Budhistorik (11 bud)
1420961
4 600
1419633
4 400
1413722
4 200
1413658
1413377
3 200

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.