Halsband ametister 1920/30-tal

262443

HALSBAND, förgyllt silver, cabochonslipad ametist samt 2 droppformade, 1920/30-tal, längd 41 cm

Lås saknas (springring samt ögla)

Guld/Smycken

Kundcenter

Budhistorik (6 bud)
1424467
1 400
1424465
1 300
1424464
1424463
1424192

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.